KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13462061

nr 1346 2061

Oscar Reutersvärd

(1915-2002), Sverige

Tusch, Signerad, "perspective japonaise". Motivet: 30x22cm

måndag 7 september 2020
kl 18:33:15

Oscar Reutersvärd

Läs mer om Oscar Reutersvärd